Don't Miss
Home / Tag Archives: Груеевски

Tag Archives: Груеевски

Југ со закани до Груевски

Фала што не намести на 27-ми, фала што не нарече насилници, напиша уапсениот Игор Југ во пораката до лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, објавена на  неговиот фејсбук профил. Тој е уапсен за инцидентите од крвавиот четврток во Собранието, каде што ...

Read More »