Home / Tag Archives: инфаркт

Tag Archives: инфаркт

Чавков имал срцев удар

Поранешниот директор на Бирото за јавна безбедност, Митко Чавков, вчера бил примен на Клиниката за кардиологија каде што лекарите констатирале инфаркт. Тој бил донесен од струмичката болница на Клиниката за кардиологија, каде што првично бил сместен, а како што дознаваме ...

Read More »