Home / Tag Archives: Југ. април

Tag Archives: Југ. април

Уапсен Игор Југ

Денеска рано изутрина е уапсен Игор Југ, за настаните од 27 април во Собранието на Република Македонија. Од Министерството за внатрешни работи потврдуваат дека утринава е уапсен кумановецот Игор Југ, насилникот кој учествуваше во крвавите инциденти во Собранието на 27-ми ...

Read More »