Home / Tag Archives: реми

Tag Archives: реми

“Пелистерци “ претепани во Љубанци

Фудбалерите на Пелистер на гостувањето во  Маџари против Љубанци,  буквално беа претепани. Но и покрај огромните притисоци “ пелистерци “ непоразени се вратија од  Маџари , играјќи нерешено 0:0,  но за жал не успеаја да се пласираат за баражот, кој ...

Read More »