Don't Miss
Home / Tag Archives: соопштено

Tag Archives: соопштено

СЈО го елиминира Талески од трката за градоначалник

Иако ВМРО ДПМНЕ сеуште размислува со кој кандидат за градоначалник да излези на престојните локални избори сепак едно е извесно. Актуелниот градоначалник на Битола, Владимир Талески речиси сигурно отпадна од конкуренција. Иако тој имаше амбиции да се трка за четвртиот  ...

Read More »