Don't Miss
Home / Tag Archives: Томислав Тунтев

Tag Archives: Томислав Тунтев

Томислав Тунтев: СДСМ ќе забележи убедлива победа на локалните избори

Го поздравуваме денешното распишување на локалните избори. Очекуваме убедлива победа на нашите кандидати за градоначлници и листи за советници, во интерес на граѓаните, порача денеска Томислав Тунтев, координатор на пратеничката група на СДСМ во Собранието. „Социјалдемократскиот сојуз на Македонија е ...

Read More »