Home / Tag Archives: власта.лекари

Tag Archives: власта.лекари

ВМРО ќе блокира улици во Скопје

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе блокира крстосници и ќе протестира пред Министерството за правда Од партијата ВМРО-ДПМНЕ најавуваат дека вчерашните протести пред судот ќе продолжат и денеска во знак на незадоволство против одлуката на судот да им определи мерки притвор на осомничените ...

Read More »