Don't Miss
Home / Tag Archives: вруваат

Tag Archives: вруваат

Бошковски и Љубчо Георгиевски стануваат дел од власта

Разговорите за изборот на новиот министер за здравство се во тек со коалициските партнери од владејачката коалиција. Во опција се повеќе имиња. Реконструкција на Влада ќе има доколку биде избран кандидат кој не доаѓа од Алијансата за Албанците, изјави денеска ...

Read More »