Home / Вести / Утре бесплатно скијање на Копанки

Утре бесплатно скијање на Копанки

По паѓањето на обилните врнежи од снег утре, на ски патеката на Копанки за сите љубитли на скијањето АД ЕСМ и хотелот Молика организраат бесплатно скијање.

Од таму предупредуваат дека скијачите мораат да ги почитуваат здравствените протоколи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*