Home / Свет / Актерката Скарлет Јохансон роди ќеркичка

Актерката Скарлет Јохансон роди ќеркичка

Прекрасната холивудска  актерка Скарлет Јохансон и нејзиниот свршеник Ромен Доријак станаа родители на мало девојче на кое гордите родители и го дадоа името Роуз. Мајката и бебето се чувствуваат добро.
Скарлет и Ромен се во врска две години, минатата година се верија а венчавката засега ја одложија.
Ова на познатата глумица и е втор брак, прво беше мажена за актерот Рајан Рејнолдс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*