Don't Miss
Home / Tag Archives: Груевским функција

Tag Archives: Груевским функција

Бегалецот Груевски со порака до членството: Договорот со Грција национална катастрофа

Никола Груевски се јави со статус на Фејсбук по повод гласањето на уставните измени. Напиша дека Договорот со Грција е национална катастрофа. -Течат последните часови до промената на Уставот заради Преспанскиот договор и промената на името, идентитетот, историјата… Кога овие ...

Read More »