Home / Tag Archives: Игор Југ

Tag Archives: Игор Југ

Осум дена притвор за Игор Југ

Осум дена притвор му е определен на Игор Југ, осомничен за насилствата во Собранието, кого полицијата вчера го уапси во Куманово. Од Јавното обвинителство за ТВ 21 велат дека уште вчера веднаш бил упатен на извршување на определената мерка. По ...

Read More »