Home / Tag Archives: П.П.детска

Tag Archives: П.П.детска

Дистрибуирал детска порнографија

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против П.П. (49) од Битола поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Read More »