Home / Tag Archives: поделб

Tag Archives: поделб

Иванов со поддршка за “За заедничка Македонија “

За претседателот Ѓорѓе Иванов денешното приведување на осомничените за настаните на 27 април е реваншизам. -Кој го прекршил законот мора да одговара, но не треба да се генерализира. Ја поддржував и ја поддржувам „За заедничка Македонија“. Тие не се и ...

Read More »