Home / Tag Archives: полицикси

Tag Archives: полицикси

За викендите 24 часа полициски час, а од среда од 16 до 05 часот

Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи на својот фејсбук профил објави дека на владина седница се донесени нови рестриктивни мерки. Како што објави Османи, од среда полицискиот час ќе биде од 16 до 05 часот, додека за време на викенд ...

Read More »