Home / Tag Archives: постава

Tag Archives: постава

Селфи на Заев со Ципрас

Грчкиот премиер, Алексис Ципрас, беше пречекан од владината постава денеска пред Владата откако слета на скопскиот аеродром. Премиерот, Зоран Заев, прв му посака добредојде на Ципрас, а го искористи и моментот неколку пати да си направи селфи со грчкиот премиер. ...

Read More »