Home / Tag Archives: Црн мост

Tag Archives: Црн мост

Затвореникот што се самозапали транспортиран во Скопје

Затвореникот од Куманово, кој доцна синоќа се самозапали во битолскиот затвор, кај Црн мост, по прегледот во Клиничката болница во Битола итно е транспортиран на скопските клиники. Според изјава на лекарите од битолската болница, затвореникот кој бил примен на лекување ...

Read More »