Home / Tag Archives: вила

Tag Archives: вила

Партиите едногласни за одложување на изборите

СДСМ, ДУИ и опозициската ВМРО-ДПМНЕ вчера излегоа пред јавноста и соопштија дека се подготвени за одложување на предвремените парламентарни избори закажани за 12 април годинава. Можноста за одложување на парламентарните избори е единствена точка на дневниот ред на лидерската средба ...

Read More »