Don't Miss
Home / Tag Archives: Битола. Давкова

Tag Archives: Битола. Давкова

Мицкоски од битолскиот пазар најави победа на изборите

                           Пред вечерашниот промотивен митинг на кандидатката за претседател на државата, Гордана Силјановска- Давкова, ВМРО ДПМНЕ одржа средби со граѓаните во Битола, Могила и Новаци.           Изборната кампања во Битола, Мицкоски ја почна од битолскиот пазар каде имаше средба ...

Read More »