Home / Tag Archives: битолчанец. јавно

Tag Archives: битолчанец. јавно

Битолчанец тепан и малтретиран како во хорор филмовите

                                   Вистински хорор доживеал битолчанец во населбата Аеродром во Скопје. Тој бил тепан, малтретиран, уценуван со цел од него да извлечат пари.             Ова го соопшти Основното јавно обвинителство Битола, кое поведе постапка против три лица, осомничени дека како ...

Read More »