Home / Tag Archives: Благојаничка

Tag Archives: Благојаничка

Благајничката на Камчев.Две торби со евра му извадив за Боки

Мирјана Бошковска, девизен референт и благајник во „Орка холдинг“ во моментот сведочи на судењето за случајот „Рекет“, а пред неа сведочеше Ана Камчева. Таа пред судот појасни како ги вадела парите од приватните сметките на Камчеви. -Во декември 2018 година ...

Read More »