Home / Tag Archives: брзина. ударот

Tag Archives: брзина. ударот

Бегајки од полицијата предизвикал сообрќајка

Во текот на месецот СВР Битола поднесе и три кривични пријави заради постоење на основи на сомнение дека сторил кривично дело “Неовластено производство и пуштање во промет на наркотични дроги, психотропни супстанции и прекурсори” и тоа: – Против К.З.(32) од ...

Read More »