Don't Miss
Home / Tag Archives: часот.фејзбук

Tag Archives: часот.фејзбук

Мицковски најави “бомба “ за криминал во власта

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на социјалната мрежа фејсбук најави дека во 16 часот ќе објави „бомба“ за наводен криминал на власта. -Во една прилика соопштив дека во Македонија се случува колективен грабеж полош од транзицијата, последиците од неработењето и ...

Read More »