Home / Tag Archives: дена.30

Tag Archives: дена.30

Орце Камчев нуди 14 милиони евра да се брани од слобода

Имот вреден околу 14 милиони евра нуди бизнисменот Орце Камчев и гаранитра дека нема да бега Според информациите, станува збор за недвижен имот на Камчев и неговата фамилија. Прашање е дали Кривичен ќе ја прифати понудата ќе се знае следната ...

Read More »