Home / Tag Archives: дисквалификации

Tag Archives: дисквалификации

Градоначалникот Tалески: Опозицијата се заминава со лични дисквалификации

Градоначалникот на Битола, Владимир Талески запрашан за денешната прес-конференција на опозициската СДСМ кои побараа негова оставка даде коментар кој го пренесуваме во целост. -Тоа е голема желба на опозицијата, но за да им се исполни, ќе треба да излезат на ...

Read More »