Don't Miss
Home / Tag Archives: ЕЛЕ

Tag Archives: ЕЛЕ

Кривична пријава за Дејан Бошковски, генералниот директор на ЕЛЕМ

 Битолската полиција поднесе кривична пријава против Д.Б. (44) од Скопје и С.П. (45) од Битола поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело злоупотреба на службената положба и овластување. Според полицијата во периодот од јануари 2014 година до октомври ...

Read More »