Home / Tag Archives: Еврооа

Tag Archives: Еврооа

Лех Познањ противник на Пелистер

Полската екипа на Лех Познањ ќе биде противник на Пелистер во второто коло од квалификаците во Лигата на Европа. Ова беше одлучено на ждребувањето во Нион, каде беа одредени двојките во квалификациите за Европските купови. Пелистер на ждрепката влезе како ...

Read More »