Home / Tag Archives: Фатиме

Tag Archives: Фатиме

Фетаи:Секој кој згрешил ќе одговара

Обвинителката во Специјалното јавно обвинителство Фатиме Фетаи денеска изјави дека СЈО продолжува со застапување на предметите во судница без разлика што на нивната шефица Катица Јанева вчера и е одредена мерка притвор за случајот „Рекет“. – Она што се случува ...

Read More »