Home / Tag Archives: Гевгелија

Tag Archives: Гевгелија

Катица поради тоа што и се слошило не ја “ испрати “ мајка си на оној свет

Денеска повторно ѝ се слошило на специјалната обвинителка во оставка, Катица Јанева, која од притвор со полициска придружба беше донесена на погребот на нејзината мајка во Гевгелија. Како што објавуваат дел од домашните медиуми, на Јанева ѝ се слошило во ...

Read More »