Don't Miss
Home / Tag Archives: Грк

Tag Archives: Грк

Грк починал во казино во Битола

Лекар од Итна медицинска помош Битола вчера во 18.30 часот во СВР Битола пријавил дека кај нив, од казино во хотел во Битола, бил донесен Н.К.(62), државјанин на Грција, без знаци на живот. Лекарот констатирал смрт, а по наредба на ...

Read More »