Don't Miss
Home / Tag Archives: Интерпол

Tag Archives: Интерпол

Грујовски,како Варелов ја “кидна “ од Македонија

Поранешниот висок функционер во Министерството за внатрешни работи, Горан Грујевски, против кого е распишана меѓународна потерница, имал уште еден идентитет под името Владимир Варелов,објави телевизија 21. Според извори на телевизијата, Интерпол е известен за ова име под кое се претставува ...

Read More »