Home / Tag Archives: истакна

Tag Archives: истакна

Груевски откако ќе преспиел ќе размислел што го снајде

Лидерот на опозоциската ВМРО-ДПМНЕ вечерва оцени дека на денешните избори и во предизборието имало низа нерегуларности и кршење на Изборниот законик што придонело за изборните резултати за водство или некаде за победа на СДСМ. – Како претседател на партијата, имам ...

Read More »