Home / Tag Archives: изгорен

Tag Archives: изгорен

Утрово горел автомобил во Битола

Утрово во 1.50 часот во Битола, на ул.„25-та”, од засега непознати причини опожаран е автомобил дајхатсу со битолски регистарски ознаки, сопственост на Р.А.(35). Полицијата извршила  увид на местото на настанот и презема мерки за целосно расчитување на случајот како и ...

Read More »