Home / Tag Archives: изолација

Tag Archives: изолација

Заев:Дома сум во изолација, се чувствувам добро

Првиот човек на СДСМ Зоран Заев на социјалните мрежи напиша дека избегнувале контакт за време на интервјуто со новинарот за кој е потврдено дека е позитивен на новиот коронавирус. Заев кој се наоѓа во самоизолација во Струмица, тврди дека за ...

Read More »