Home / Tag Archives: Качев

Tag Archives: Качев

Боки планирал Јанева да ја оперира кај Камчев, во Систина

Орце Камчев и Бојан Јовановски, освен за спасот на бизнисменот од кривичниот прогон за “Империја”, зборувале и за операција која требало да ја направи тогашната специјална обвинителка Катица Јанева. Разговорот бил тајно снимен, а во просторијата биле присутни сопругата на ...

Read More »