Don't Miss
Home / Tag Archives: касим

Tag Archives: касим

Касим Каменица нов тренер на РК Пелистер!?

Иако оваа вест сеуште нема официјална потврда, сепак според добро информирани извори на порталот на Битолски весник речиси е сигурно дека за новото првенство нов шеф на стручниот штаб на ракометниот клуб Пелистер ќе биде поранешниот тренер на битолскиот прволигаш   ...

Read More »