Don't Miss
Home / Tag Archives: криминале

Tag Archives: криминале

Христијан Мицкоски:На сцена е криминален октопод

Денес се покажа дека имаме работа со криминален октопод, напиша на фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, откако италијанскиот весник Ла Верита објави нови аудио-снимки, на кои, според весникот, меѓу другото се слуша како специјалната јавна обвинителка Катица Јанева му ...

Read More »