Home / Tag Archives: ЛФБТ

Tag Archives: ЛФБТ

Јанески до Заев: Многу педерски премиере

И новинарот Огнен Јанески вечерва реагираше на изјавата на премиерот Зоран Заев кој рече дека немало да дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече, педер, да ја бутнат Владата. -Криминалци, еден суетен новинар, и да те ...

Read More »