Don't Miss
Home / Tag Archives: лишен

Tag Archives: лишен

Трагедија во Прилеп

36-годишен жител на Прилеп е лишен од слобода, затоа што вчеравечер, по вербална расправија ја убил својата девојка со нож, пред нејзиниот син. Се преземаат мерки за целосно расчињтување на случајот. „На 28.12.2018 од слобода е лишен Х.К. (36) од ...

Read More »