Home / Tag Archives: лоша

Tag Archives: лоша

Мицкоски:Пораз на политиките на Заев

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска се обрати од прес-конфереција во врска со последните актуелни случувања на политички план во Македонија. Тој порача дека ја разбира разочараноста кај луѓето, додавајќи дека тоа е пораз на политиките на Зоран Заев. „Недобивањето ...

Read More »