Home / Tag Archives: маче

Tag Archives: маче

Катица откачи:Стефанова ми се свети оти и го возев мачето

Со навредливи зборови Катица Јанева ја испрати од судница нејзината поранешна колешка од СЈО, Лиле Стефанова. Веднаш беше исфрлена од судницата па пред новинарите во холот Јанева додаде: „Оти мачето и го возев, затоа не чинам“ За одбраната на екс ...

Read More »