Don't Miss
Home / Tag Archives: малолетник

Tag Archives: малолетник

Во Битолското село Крстоар ненадејно почина малолетник

Во битолското село Крстоар, вчера ненадејно почина малолетник, чија смрт ја вознемири битолската јавност. Според информацијата на СВР Битола, вчера, попладне околу 16 часот и 45 минути, од Итната медицинска помош Битола било пријавено дека околу 15.30 часот во атарот ...

Read More »