Home / Tag Archives: Матеј

Tag Archives: Матеј

Младиот Цветановски го нокаутира Ботев

Фудбалерите на Пелистер интензивно се подготвуваат за стартот на меѓународната фудбалска сцена. Веќе неколку дена “ пелистерци “ се на подготовки во старата база Банско, Бугарија,  каде што според стручниот штаб тие се чуствуваат како дома. -Во Банско имаме идеални ...

Read More »