Home / Tag Archives: нападнал

Tag Archives: нападнал

Доктор нападнал доктор

                                                Додека досега  често пати слушавме дека пациенти нападнале доктор, синоќа во Битола се случи редок случај доктор физички  да нападне доктор.           Според информации на Битолски весник синоќа во Итната медицинска помош во Битола дошло до тепачка ...

Read More »