Home / Tag Archives: НатаШ

Tag Archives: НатаШ

Градоначалничката Петровска и министерот Милевски лобираа за “ Мој ДДВ “

Денеска на Широк Сокак во Битола министерот за локална самоуправа, Горан Милевски и градоначалничката на општина Битола, Наташа Петровска пред битолчани ја промовираа мерката „Мој ДДВ“. – Денеска заедно со градоначалничката на Битола се вклучивме во кампањата „МојДДВ“. До денеска ...

Read More »