Don't Miss
Home / Tag Archives: нервоза

Tag Archives: нервоза

Илија Димовски:Џафери провоцира инцидент

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Илија Димовски тврди дека има тенденција во Собранието да се направи некој нов инцидент, кој го провоцираат собранискиот спикер Талат Џафери и другите пратеници. – Талат Џафери да си ја спушти својата нервоза која сè ...

Read More »