Don't Miss
Home / Tag Archives: Нион

Tag Archives: Нион

Лех Познањ противник на Пелистер

Полската екипа на Лех Познањ ќе биде противник на Пелистер во второто коло од квалификаците во Лигата на Европа. Ова беше одлучено на ждребувањето во Нион, каде беа одредени двојките во квалификациите за Европските купови. Пелистер на ждрепката влезе како ...

Read More »