Home / Tag Archives: основи

Tag Archives: основи

Пировска за изјавата на Заев: Гнасно, тешка демагогија било се што се зборуваше

Извршната директорка на Хелсиншкиот комитет за човекови права, Уранија Пировска жестоко ја осуди вечершната изјава на премиерот Заев дека немало да дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече, педер, да ја бутнат Владата. -Гнасно по многу ...

Read More »