Home / Tag Archives: педар

Tag Archives: педар

Заев: Нема да дозволам еден “педер“ да ја сруши Владата

Премиерот Зоран Заев денеска по приемот за годишнатата од Рамковниот договор даде скандалозна изјава дека немало за дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече, педер, да ја бутнеле Владата. -Секаде за кој ќе има докази, кој ...

Read More »