Home / Tag Archives: полициски извори

Tag Archives: полициски извори

Демирхисарец со ловџиска пушка застрела син и друго момче

Со истрел од ловџиска пушка 69 годишниот Миле И. од демирхисарското село Мренога ги застрелал својот 40 годишен син Добре и уште едно 21 годишно лице, објави Пресс24, кој се повикува на полициски извори Инцидентот се случил утрово околу 2:30 ...

Read More »